Orijinal metin


Çağrı Merkezi: 0850 255 00 35

Sipariş

Hafta içi saat 15.00'e kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi saat 15.00'dan sonra, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürünleriniz kargoya verildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde ürünleriniz size ulaşmaktadır.

İzmir'den gönderilen kargolarınız; 600km'ye kadar ertesi gün, 600km'den sonra 2 günde teslim adresine ulaşmaktadır.

Teslim şubesine ulaştırılan siparişiniz, hafta içi saat 09.00-18.00 arasında adresinize dağıtıma çıkarılmaktadır.

Mobil dağıtım bölgelerinden sipariş veriyorsanız, dağıtım haftanın belli günlerinde olabileceği için bu durumu dikkate alınız.

Siparişinizin içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Siparişiniz kargoya verilmediyse ve siparişinizde değişiklik yapmak isterseniz eğer; eski siparişinizin ödemesi iade edilir. Daha sonra tekrar yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edildiyse ürünleri tarafımıza iade/değişim talebiyle göndermeniz gerekmektedir.

patuma.com'da siparişinizi oluşturduktan sonra, eğer ürününüz henüz paketlenmediyse, ''Hesabım/Siparişlerim''bölümünden ''Siparişi İptal Et'' butonuna tıklayarak siparişinizin iptal talebini tarafımıza gönderebilirsiniz. Ya da 0850 255 00 35 nolu WhatsApp numarasına bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.